PDA

Zobacz pełną wersję : zawieszająca sie myszka :) albo cuś



afroman69
15-12-2007, 12:50
Witam mam problem z CS 1.6 a mianowicie.Na pulpicie myszka mi śmiga normalnie płynnie wprost magicznie iTD!!! odpalam CS 1.6 a tu w czasie gry łapie jakieś zawiasy np chce najechać na czaszke typowi to musze kurde nie raz szarpnąć to znaczy nie wiem mam laserówke a to nie kulka :D więc nie wiem jak to nazwać ale ogólnie to chodzi o to że podczas gry łapie zawiasy jakby coś ją blokowało po drodze nie rozumie tego wcale zainstalowałem na nowo CS i dalej to samo zmieniłem myszkę i dalej to samo "GRA SIE NIE WIESZA TYLKO MYSZKA !!

[ Dodano: 2007-12-15, 12:54 ]
myszki są nowe sprawdzałem na 3 myszkach xD i to samo sterowniki do myszki zainstalowane

icepopo
15-12-2007, 16:31
nom miu też siecos ostatnio wiesza

LazLo
16-12-2007, 11:37
Spróbuj na jakiejś podkładce z materiału pograć [wg. mnie nadaje sie SteelPad]. Slizgacze spróbuj do myszki doczepic. Wgraj mousefix - wylacza akceleracje dzieki czemu ruchy myszki są plynniejsze. Jeżeli nie pomoże napisz.

SpawN
16-12-2007, 14:05
Jaka karte graficzna masz? Moze Radeona??

afroman69
16-12-2007, 17:29
Witam mam problem z CS 1.6 a mianowicie.Na pulpicie myszka mi śmiga normalnie płynnie wprost magicznie iTD!!! odpalam CS 1.6 a tu w czasie gry łapie jakieś zawiasy np chce najechać na czaszke typowi to musze kurde nie raz szarpnąć to znaczy nie wiem mam laserówke a to nie kulka :D więc nie wiem jak to nazwać ale ogólnie to chodzi o to że podczas gry łapie zawiasy jakby coś ją blokowało po drodze nie rozumie tego wcale zainstalowałem na nowo CS i dalej to samo zmieniłem myszkę i dalej to samo "GRA SIE NIE WIESZA TYLKO MYSZKA !!

[ Dodano: 2007-12-15, 12:54 ]
myszki są nowe sprawdzałem na 3 myszkach xD i to samo sterowniki do myszki zainstalowane


Siemanko mam właśnie Radeona i w końcu po miesiącu skumałem o co lotto :D po prostu brat zle zainstalował kartę graficzną :) OD instalowałem zainstalowałem poprawne stery i GRAGITARA :P

LazLo
16-12-2007, 18:36
/close