PDA

Zobacz pełną wersję : Mapa !3



Kuba
15-12-2007, 04:19
Pewnego dnia ;-D jak szukałem jakiegoś fajnego serva z fajna mapką znalazłem serv z mapką !3 . Wszedłem i ściągnąłem mapkę oczywiście... no i mam z nią problem :? ... nie mam zielonego pojęcia jak zdobyć jakąś broń, a wiem ze jest bo jak grałem na serwie to 1 koleś miał bron !!

Wiem ze po 2 stronach mapy (w rogach) są ukryte przejścia a żeby przejść trzeba kucnąć i pchać sie w ścianę :-P. Za ścianą są granty i niewidzialna drabina (w drugim rogu w tym krytym pokoju), jeśli wejdziemy na drabinę możemy sie dostać na ścianę z której można wejść na belkę nad planszą z większą ilością granatów :-P ale jeśli pójdziemy na ścianie prosto i WSKOCZYMY w równoległą ścianę znajdziemy sie nad plansza ale potem zaczniemy spadać :faint: . właśnie z tym mam problem... co zrobić żeby nie spadać :medit: ?????

link do ściągnięcia planszy
!3 Download (http://www.speedyshare.com/725200847.html)
jeżeli nie działa to dać zna albo w google poszukać :]

Dzieki z Gory
Kuba

icepopo
15-12-2007, 17:30
możesz ip servera z tą mapką

VADER[PL]
20-12-2007, 18:25
Pewnego dnia ;-D jak szukałem jakiegoś fajnego serva z fajna mapką znalazłem serv z mapką !3 . Wszedłem i ściągnąłem mapkę oczywiście... no i mam z nią problem :? ... nie mam zielonego pojęcia jak zdobyć jakąś broń, a wiem ze jest bo jak grałem na serwie to 1 koleś miał bron !!

Wiem ze po 2 stronach mapy (w rogach) są ukryte przejścia a żeby przejść trzeba kucnąć i pchać sie w ścianę :-P. Za ścianą są granty i niewidzialna drabina (w drugim rogu w tym krytym pokoju), jeśli wejdziemy na drabinę możemy sie dostać na ścianę z której można wejść na belkę nad planszą z większą ilością granatów :-P ale jeśli pójdziemy na ścianie prosto i WSKOCZYMY w równoległą ścianę znajdziemy sie nad plansza ale potem zaczniemy spadać :faint: . właśnie z tym mam problem... co zrobić żeby nie spadać :medit: ?????

link do ściągnięcia planszy
!3 Download (http://www.speedyshare.com/725200847.html)





kupujesz bron :P naprawde musisz szybko zanim cie zabija

jeżeli nie działa to dać zna albo w google poszukać :]

Dzieki z Gory
Kuba

Kuba
25-02-2008, 22:10
Ściągną może ktoś tą mapkę ?? bo link wygasł a mi sie po formacie gdzieś zapodziała :/ jak ktoś ma proszę o upload'a i napisanie linku

dzieki

lolek20008
25-02-2008, 22:10
link nie dziala :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what:

M@$SA
28-02-2008, 15:34
nie znam mapki, ale ona jakaś porąbana