PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry gracz SZUKA KLANU!!!



SpawN
06-01-2007, 16:05
Siemano.
Szukam klanu. Mam 16 lat. W sumie mam juz klan (-=CerAtiVe=-) lecz oni sa nie powazni na treningi przychodzi po 3 osoby.Gram w cs wystarczająco długo aby grac bardzo dobrze. Mam serwer. Napewno bede uzytecznym klanowiczem. Prosze o szybka odpowiedz.
POZDRO

Moje GG: 8948648

MOJ NICK: Daniowy

ex0n
12-01-2007, 18:02
Polecam tego gracza.. ;-) Dobrze gra.. o czym się mogłem przekonać.. ;-)

Bam
12-01-2007, 18:14
ja osobiście nie polecam... może i gra ale nie umie przegrywać, a co gorsza on NIE może przegrać na swoim serverze... przekonałem sie na "własnej skórze"

I am what I am
12-01-2007, 21:05
BAM to co on dokładnie zrobił bo dalej niewiem o co z tym chodzi-zaczął na cheatach grać :?: :idea:

Bam
12-01-2007, 23:50
ehhh... długa historia :-P ale skoro chcesz to cie zanudze ;-)

więc tak: graliśmy se na jego serverze 2 vs 2 ja z jakimś kolo na jego i jakiegoś typa w de_dust2 i grałem terro a oni ct. Gdy podłożyliśmy bombe na B to on wiedział że nas nie zabije i nie rozbroi bomby a przegrywalismy 7-2. no to jak sie ma swój server to można komendy typu: kick, ban itp. a on żey bombe rozbroił to wydał komende o zabiciu wszystkich terro i tak po tym se rozbroił bombe.
i tym aktem NOOB'ostwa zdenerwował mnie i żuciłem mu wyzwanie żebyśmy zagrali przez hamachi skoro taki kozak z niego a on oczywiście nei przyjoł go :-x
fucking noob :evil:

SpawN
13-01-2007, 18:19
***** nie pierdol ***u jebany!!! :evil: Ustalilismy ze gramy tylko na A!!! Bo nas mało było!!! Dobrze o tym wiedziales i podłożyłeś bombe na B!!! wiec zlamales zasady! i dostales slay'a!!! I nie pierdol głupot bo grales ze mna z 10 min. nie znasz mnie nawet i nie wiesz jak gram gówniarzu. I nie wyzywaj mnie od noobów kurwo bo z taką szmatą co mnie obraża to nawet nie bede grał!!! zajebany ***u. :evil:

Apollyon
13-01-2007, 19:21
Coś ty taki wulgarny? Kulturalnie nie da się napisać?!

Po przeczytaniu tego zastanawiam się czy aby wszycsy ludzie są myślący....

ex0n
13-01-2007, 19:40
daniowy dostałeś OSTRZEŻENIE (http://ex0n.cal.pl/forum/warnings.php)
- Obraza użytkownika
- Używanie wulgaryzmów na forum!

Bam & daniowy najlepiej dogadajcie się prywatnie.. Jeśli dojdziecie do porozumienia wiadomości zawsze możńa sprostować.. Nie polecałbym kontynowania "sprzeczki" gdyż można dostać warna.. 3 ostrzeżenia => BAN

SpawN
13-01-2007, 20:31
Sory ale sie wkurzylem. a on nie urzywa wulgarnych zwrotów?? Typu "fucking"??

Bam
13-01-2007, 23:26
słuchaj nie było mowy o podkładani bomby tylko na A :!:
sam se ustaliłeś że podkładamy tylko na A :!:
sam nie wiesz co gadasz :!:
zastanów ty sie co mówisz :!:

SpawN
14-01-2007, 11:27
Wez wez, Juz sie nie dobijaj...
PO PIERWSZE: U mnie na serwerze jezeli gra sie mniej niz 3 w skladzie to gramy TYLKO na A. Ponieważ grałes pierwszy raz mogłes o tym nie wiedziec. gdy Ci dalem slay'a do odrazu przyleciales na te forum i napisales że jestem "fucking noob". Nie zapytałes sie mnie dlaczego Ci dałem.
PO DRUGIE: Napisalem na środku: GRAMY TYLKO NA A BO MAŁO JEST OSÓB!!
Każdy o tym wiedzial!! I jak podłożyłes bombe na B to typek ode mnie powiedzial mi zebym Ci dał slay'a bo gramy tylko na A.
A poza tym jest to logiczne że jezeli gramy po 2 osoby to nie ma sensu grac na dwa BS.
I PO TRZECIE: Przypomninam Ci: grales ze mna z 10 min. nie znasz mnie nawet i nie wiesz jak gram. Nie widziałes mnie w akcji.
Exon grał ze mną z godzine i wie jak gram. I może pisać czy mnie poleca czy nie a Ty niepowinieneś.
Jezeli mnie nie polecasz to napisz dlaczego? źle strzelam? Mam słaby refleks? no co? Czy pamiętasz moze jak grałem?

Pozdro dla Exona

Bam
14-01-2007, 12:20
no to własnie po tym incydencie chciałem sprawdzić jak na prawde grasz i wyzwałem cie na pojedynek ale że go nei przyjełeś to już twoja strata...

SpawN
14-01-2007, 12:25
Więc najpierw mnie powinieneś wyzwac na pojedynek a nie od razu pisać że mnie nie pocelasz że jestem noobem i mnie obrażasz. :-/ Widać że jestes niedojrzały :-/

ex0n
14-01-2007, 12:37
Każdy z was ma troche racji.. Bo jak grałem z daniowy to umawialiśmy się na początku że gramy tylko na np "A".. To moge potwierdzić..
Z Bam'em też się zgodze.. Bo wykożystywanie przywilejów admina serwa nie ważne z jakiego powodu ale mające na celu kożyści dla niego jest niewporządku!

Proponuje abyście ten spór rozstrzygneli po męsku.. 1 vs 1.. Pogracie razem, może przekonacie sie do siebie.. :-) Bo kto wie czy kiedyś w przyszłości nie będziecie grać razem po jednej stronie ;-)

Andri99
14-01-2007, 20:22
Panowie ja powiem tak racji ma bam troche gralem z daniowym 1 vs1 i wygrwalem 7-5 w assaluta. CTmaja kamerki i terrorysci no i on domnie muwi zebym niepatrzyl w kamerki a co mam robic jak gramy 20 minut a on domnie do bazy przychodz po 5 minutach !!!:P i na kącu mnie kicknol!!!!!! bo patrzylem w kamerki z ktorych on tesz mogl kozystac nierozumiem go !!!:P na dzien dzisiejszy go niepolecam ale moze jutro zmienie opinie:P

wojo24
14-04-2007, 22:58
@up
na assulcie kamerki? chyba nigdy ich nie zauwazylem

blaiR
14-08-2007, 10:53
sa kamerki obok wejscia do zakladnikow takie 3 telewizorki

HARD2KILL
27-08-2007, 15:48
daniowy ja cię wezme do klanu bardzo chętnie :]
gwarantuje :
miejsce w składzie A
atmosfere dobra:D
spary (czeste jesli bedzie czas:])
treningi(jezeli bedziesz server wlaczal)
a oczekujemy
servera
umiejetnosci co najmniej med
mikrofon (niekoniecznie )

jak się zgadzasz to napisz na gg 6556236
www.soldiersofanarchy.yoyo.pl-strona klanowa

SpawN
17-10-2007, 17:45
treningi(jezeli bedziesz server wlaczal)
To mnie rozwalilo :hihi: :hah: :x

[ Dodano: 2007-10-18, 19:54 ]
prosze zamknac tamat