PDA

Zobacz pełną wersję : pomuzcie jak zostac snajperem



aser95
08-12-2007, 09:47
gram w cs od nie dawna w grach tego typu zawsze jestem snajperem wiem ze liczy sie ubior i takie tam ale jak zostac tak dorym snajperem aby nikt nie wiedzial skad oberwal head shota wiec pleas o pomoc :o [glow=red:62764fb626][/glow:62764fb626][shadow=blue:62764fb626][/shadow:62764fb626]

Sasek666
08-12-2007, 10:53
dam ci rade po każdym strzale z awp zmień na inna bron na nóż albo na usp czy co tam masz ;]

ex0n
08-12-2007, 11:11
Każda mapa ktyje jakąś tajemnice.. Znając dobrze mapy..! Znając Ciekawe kryjówki.. miejsca masz przewagę nad innymi graczami! Powinneś dobrze przyjrzeć się każdej mapce..
Tylko nie kamp.. :]

LazLo
08-12-2007, 11:51
1. Kryjówki, szczególnie w ct na bs'ach
2. Walka w zwarciu pograj sobie na mapach w których jest pełno krętych korytarzy i stan w ktoryms i poczekaj az Ci koles wyjdzie i spróbuj go zestrzelic.
3. Zawsze po strzale z awp naciskaj "q" dlatego zmienia Ci na ostatnią broń i szybiej przeładowuje.
4. Graj szczególnie na mapach standardowych zadne awp_map itp.
5. Refleks, hmm jak by tu go wycwiczyc ? Pograj sobie w gry w których musisz szybko klikac myszka ;-) I potem przełoży sie to na cs'a. (przynajmniej w moim przypadku to tak bylo)
6. Z awp nie siedz ciągle w jednej kryjówce bo z czasem to sie zrobi przestarzale i Cie latwo zabija.
7. Głownie jeszcze czułość myszki, nie umiem grac tak jak inni bez mousefixa i z sensem 9.0. Spróbuj sobie zagrac na mniejszej czułości zoom_sensivity zostaw na standardowym. Głownie bedziesz sie woglniej obracal przy mniejszym sensie ale z czasem to poskutkuje.
8. Najważniejsze i dobijajacie jak widze kogos jak tak robi to: Nie chodzi z celownikiem, przy strzale z awp nie kucaj bo jak stoisz to jest to samo, jak strzelasz to nie podskakuj, ani nie idz bo w 95% nie trafisz.
9. Spróbuj zabijac ludzi przez male-srednie szparki.
10. HF&GL ;-)

btw1. Gram na sens 1.7 + mousefix. Do tego ogarnieta myszka i podkladka.
btw2. Z awp trenuj se szczególnie na botach z nożami jest to wskazane (szczególnie w zwarciu jest łatwiej).

Powiniennem napisać o tym referat :-D

tombcio
08-12-2007, 11:59
Prawda LazLo powinieneś napisać o tym referat. Ale nie zgadzam się z tym.

btw2. Z awp trenuj se szczególnie na botach z nożami jest to wskazane (szczególnie w zwarciu jest łatwiej).
Lepie ustawić żeby boty też miały awp tak przygotujesz się do prawdziwego życia

Eragon
08-12-2007, 12:00
Naucz sie strzelać z wyskoku, tzn wyskakujesz w lewo (lub prawo, itd) i strzelasz, najlepiej graj na słuch jeżeli, masz zamiar oddać strzał z bliska.

LazLo
08-12-2007, 12:06
Prawda LazLo powinieneś napisać o tym referat. Ale nie zgadzam się z tym.

btw2. Z awp trenuj se szczególnie na botach z nożami jest to wskazane (szczególnie w zwarciu jest łatwiej).
Lepie ustawić żeby boty też miały awp tak przygotujesz się do prawdziwego życia

Skoro tak to juz zeby kazdy mial bron kazda. Mysli ze na ffa 10on10 kazdy Ci z awp wyjdzie?

tombcio
08-12-2007, 12:16
Też prawda ale jak dadzą awp_map np :D a ja na takich mapach gram najczęściej z awp

LazLo
08-12-2007, 13:13
Też prawda ale jak dadzą awp_map np :D a ja na takich mapach gram najczęściej z awp

Dobra zobacz na punkt czwarty.


4. Graj szczególnie na mapach standardowych zadne awp_map itp.

Po co grac na awp_map skoro tam sie duzo nie nauczysz? tam tylko sie wychylasz i strzelasz, a na normalnych mapach jest calkiem inaczej.

aser95
08-12-2007, 17:09
dla mnie awp_map sa bez sensu sobie strzelasz i strzelasz ja zazwyczaj wychodze z serweru gdy jest awp_map. Bo to jest bez sensu a wogule to dzienki wam wszystkim moze kiedys spodkamy sie w cs-ie i walne wam head shota z awp :cool:

Sasek666
08-12-2007, 17:11
albo ty dostaniesz od kogoś z nas pzdr ;]
też nie lobię awp_map ;/

Lil' Mo
19-12-2007, 20:23
2. Walka w zwarciu pograj sobie na mapach w których jest pełno krętych korytarzy i stan w ktoryms i poczekaj az Ci koles wyjdzie i spróbuj go zestrzelic.
Jeżeli che być snajperem to raczej nie o to chodzi. Snajper ma za zadanie głównie osłaniać swój team, wiadomo, że jeżeli ma AWP to za wiele nie zwojuje w walce na bliski kontakt.

3. Zawsze po strzale z awp naciskaj "q" dlatego zmienia Ci na ostatnią broń i szybiej przeładowuje. Oczywiście wyjmij sobie wcześniej jakąś broń :) bo może być tak, że nie zmieni Ci sie na nic :) 'Q' jeżeli nie zmiłeś tego w ustawieniach :) 'Q' domyślnie, zmienia broń na ostatnio używaną\wyjętą [/quote]

4. Graj szczególnie na mapach standardowych zadne awp_map itp. Racja, lecz na mapach awp_map czy innych wymysłach wyćwiczysz refleks :)

7. Głownie jeszcze czułość myszki, nie umiem grac tak jak inni bez mousefixa i z sensem 9.0. Spróbuj sobie zagrac na mniejszej czułości zoom_sensivity zostaw na standardowym. Głownie bedziesz sie woglniej obracal przy mniejszym sensie ale z czasem to poskutkuje. Czułość myszki taka jak pasuje Tobie [you:197d4defa9]! Ja jestem przyzwyczajony do gry na 1200dpi, 2.0 sens w cs :)

8. Najważniejsze i dobijajacie jak widze kogos jak tak robi to: Nie chodzi z celownikiem, przy strzale z awp nie kucaj bo jak stoisz to jest to samo, jak strzelasz to nie podskakuj, ani nie idz bo w 95% nie trafisz. Znowu masz racje, jeżeli idziesz, skaczesz, to na 100% nie trafisz! I nie ma mówię tu o AWP, zawsze jak strzelasz staraj sie nie chodzić!

9. Spróbuj zabijac ludzi przez male-srednie szparki. Strzelaj przez ściany! AWP przebija przez praktycznie każdą ścianę! Jeżeli zobaczysz jak ktoś wbiega za skrzynkę \ ścianę, nie krępuj sie! Strzelaj przez skrzynkę\ścianę, masz dużą szanse zabić!

10. HF&GL ;-) :)

Co do ustawienia botów na samo AWP, wyćwiczysz refleks, nie będziesz się 'spuszczał' nad celowaniem, zrozumiesz, że musisz celować szybko. Chodzi o to, albo Ty, albo On :)

Co tu dużo pisać musisz ćwiczyć i ćwiczyć... Wyczuć sobie ustawienia, i nauczyć sie władać tym śmiercionośnym półautomatem, powodzenia!

wojtekjasiu
04-02-2008, 21:33
do aser95: Skąd wiesz??!! (opis)

A co do tematu postu, to ja też od niedawna gram w CS'a, a też lubie snajperki. Moja ulubiona to scout, wiem, że słaba, ale strzelając headshota to nie ma szans na przeżycie. Tylko chłopaki nie lubią gdy gram ze snajperką... ;-D

Edit by LazLo*: co wniosłeś nowego do tematu?